IDEALNE BIURO Blog o wnętrzach do pracy. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiemy jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność.

MAMY KOLOR ROKU 2024!
12 grudnia, 2023
6 miesięcy temu
254 wyświetleń

13-1023 Peach Fuzz

Światowy autorytet w dziedzinie koloru Instut Pantone ogłosił kolorem roku 2024 Peach Fuzz!

W 2024 roku w designie i modzie królem staje się ciepły, nowoczesny i kojący kolor brzoskwiniowy, osadzony pomiędzy barwą pomarańczy i różem.

Według idei Pantone, który na kolorach zna się najlepiej, kolor roku 2024 ma symbolizować porozumienie między ludźmi.

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz oddaje nasze  pragnienie pielęgnowania siebie i innych.

Brzoskwiniowy puch

„To aksamitnie delikatny brzoskwiniowy odcień, którego wszechogarniający duch wzbogaca umysł ciało i duszę”

Tak pięknie, o tym kolorze, mówi Leatrice Eiseman Dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute™

„Poszukując odcienia odzwierciedlającego naszą wrodzoną tęsknotę za bliskością i połączeniem, wybraliśmy kolor promieniujący ciepłem i nowoczesną elegancją. Odcień, który współbrzmi ze współczuciem, oferuje dotykowe objęcie i bez wysiłku łączy młodość z ponadczasowością” – powiedziała Leatrice Eiseman.

Aby wybrać kolor, który nada ton nadchodzącemu rokowi, Pantone bierze pod uwagę pojawiające się trendy w różnych branżach. Eksperci przeczesują przemysł rozrywkowy i filmy w produkcji, nowych artystów, modę, wszystkie obszary projektowania, aspiracyjne cele podróży, nowy styl życia, warunki społeczno-ekonomiczne i inne wpływy.

Wpływy mogą również wynikać z nowych technologii, materiałów, tekstur i efektów wpływających na kolor, odpowiednich platform mediów społecznościowych, a nawet nadchodzących wydarzeń sportowych, które przyciągają uwagę całego świata.

Kolory roku według Pantone kształtują rozwój produktów i decyzje konsumentów w modzie, projektowaniu przemysłowym i wnętrz, opakowaniach produktów i innych obszarach przemysłu.

Być razem


Ciepły i przytulny odcień podkreślający nasze pragnienie bycia razem z innymi i uczucia, jakie to tworzy, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz prezentuje świeże podejście do nowej miękkości. Subtelnie zmysłowy PANTONE 13-1023 Peach Fuzz to serdeczny odcień brzoskwini, który przynosi uczucie czułości i przekazuje przesłanie troski i dzielenia się, społeczności i współpracy.

Wysoce sugestywny dobry smak, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz to dar dla zmysłów, tworzący symbiotyczny związek między naszym zmysłem smaku, wzroku, dotyku i zapachu.Zanurz się z nami w cyfrowym doświadczeniu PANTONE 13-1023 Peach Fuzz!

biuro@helikon.pl

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

STWÓRZ Z NAMI SWOJE IDEALNE BIUROUmów się z naszym doradcą lub/i projektantem

Umów się na wstępną analizę.
Już podczas pierwszej rozmowy dowiesz się, jak możemy Cię
wesprzeć w zaprojektowaniu, w zmianie lub reorganizacji biura.

Zadzwoń teraz

Na numer
+48 662 268 214

Napisz do nas mail

Na adres biuro@helikon.pl
skontaktujemy się z Tobą

Umów się na konsultację ze specjalistą

Wybierz dogodny
dla Ciebie termin