IDEALNE BIURO Blog o wnętrzach do pracy. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiemy jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność.

Duch biura Queisser Pharma
01 lipca, 2024
2 tygodnie temu
23 wyświetleń

Queisser Pharma może się pochwalić ponad 100-letnią historią.

🔴Pozwólcie, że przedstawimy Wam piękne biuro, które odzwierciedla ducha firmy, gdzie pracownicy są dumni z miejsca gdzie pracują.

Linia życia🔴To dzięki woli działania i jasno wyznaczonym celom założycieli powstała firma Queisser Pharma. Chcieli pomagać i leczyć – ta misja jest aktualna również dzisiaj.

🔴Początki Queisser Pharma sięgają 1897 roku, gdy farmaceuta Alfred Queisser po studiach założył małą fabrykę w Hamburgu. W tamtych czasach jego firma o nazwie Queisser produkowała pasty do zębów, mydło w płynie i kremy.

🔴Pomimo trudności udało mu się rozwijać firmę dzięki wrodzonej przedsiębiorczości, wiedzy i pomysłom na reklamowanie swoich produktów.

🔴W 1919 roku chemik i aptekarz Josef Peter Hennes rozpoczął w Essen produkcję wzmacniającego toniku zdrowotnego na bazie ziół i innych wyciągów naturalnych. Nazwał go tonikiem wzmacniającym Doppelherz i produkował w firmie o tej samej nazwie.

🔴W 1976 roku obie firmy – Alfreda Queissera i Josefa Petera Hennesa – połączyły się w jedno przedsiębiorstwo i powstała firma Queisser Pharma.

🔴Od 1987 roku siedziba Queisser Pharma mieści się w dawnych zakładach produkcyjnych fabryki rumu we Flensburgu. Oprócz innych produktów zdrowotnych, Queisser każdego roku produkuje i wysyła z tego zakładu ok. 1 milion litrów toniku Doppelherz Vital Tonik. Dystrybucją objęte są całe Niemcy, Europa i rynki pozaeuropejskie.


Kto Zna Cel, Ten Go Osiągnie🔴Ta podstawowa zasada ich strategii handlowej.
Pokazuje nakierowanie na cel i jest dewizą wszystkich działań biznesowych.

🔴Pomagają w samodzielnej, codziennej profilaktyce zdrowotnej i samoleczeniu. Jednocześnie są świadomi ogromnej odpowiedzialności, która na nich spoczywa.

🔴Ich celem jest zaspokajanie, w miarę możliwości, oczekiwań klientów – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Biuro doradczo-projektowe HELIKON TWORZYMY IDEALNE BIURA S.A.👍 projekty i realizacje wnętrz biurowych współpracowało przy projektowaniu i realizacji biura, uwzględniając swoje doświadczenie i kreatywność w tworzeniu przestrzeni pracy, która spełnia potrzeby Klientów i jest zgodna z obowiązującymi standardami.

🔴Dziękujemy za wspaniałą współpracę.Zajrzyj do biura Queisser Pharma!fot. fotownetrza.com.pl

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

STWÓRZ Z NAMI SWOJE IDEALNE BIUROUmów się z naszym doradcą lub/i projektantem

Umów się na wstępną analizę.
Już podczas pierwszej rozmowy dowiesz się, jak możemy Cię
wesprzeć w zaprojektowaniu, w zmianie lub reorganizacji biura.

Zadzwoń teraz

Na numer
+48 662 268 214

Napisz do nas mail

Na adres biuro@helikon.pl
skontaktujemy się z Tobą

Umów się na konsultację ze specjalistą

Wybierz dogodny
dla Ciebie termin