IDEALNE BIURO Blog o wnętrzach do pracy. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiemy jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność.

Ponadczasowość i nowoczesność INFOR PL
20 marca, 2023
1 rok temu
538 wyświetleń

Ponadczasowość i nowoczesność według projektu HELIKON dla INFOR PL S.A.

INFOR PL S.A. – polska firma, holding działający w branży wydawniczej. Wydawca periodyków specjalistycznych, portali internetowych oraz  Dziennika Gazeta Prawna. Wprowadził się do nowoczesnego budynku Forest przy ul. Burakowskiej. Za tym projektem stoi HELIKON Tworzymy Idealne Biura.

Infor jest największym polskim dostawcą profesjonalnych informacji z zakresu prawa i ekonomii.. Firma od lat zaopatruje w swoje produkty właścicieli firm, menadżerów, prawników, księgowych, pracowników HR i urzędników. Obecnie jest holdingiem medialnym, który od 32 lat, nieprzerwanie, buduje pozycję lidera w branży.

WAŻNE LICZBY:

3200 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej

300 biurek

Ponad 500 pracowników

12 miesięcy współpracy

HELIKON S.A. – polska firma, od 30 lat, tworzy biura, którymi chwalą się ich użytkownicy i Klienci. Zajmują się całym procesem od początku do końca. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiedzą jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność. Natomiast firma Klienta zyska lepsze efekty biznesowe. Mogą zająć się całym procesem – od analizy realnych potrzeb, przez projekt, po kompleksową realizację z wyposażeniem i adaptacją w nowym miejscu pracy.

CELE

„Głównym celem przeprowadzki INFOR, do budynku Forest, jest poprawa komfortu pracowników, zapewnienie wygodnych i ergonomicznych przestrzeni, doświetlonych, z nowoczesną infrastrukturą techniczną. Wybór prestiżowego biurowca Forest ma związek z wyeksponowaniem wizerunku silnej marki Infor. Nie bez znaczenia jest potrzeba bycia bliżej kontrahentów, nawiązywania relacji biznesowych, poprzez możliwości ich przyjęcia w swoim biurze. Firma Infor przewiduje swój rozwój w kierunku e-commerce. Organizacja nowego biura Infor ma wspierać zmiany sytemu pracy na model hybrydowy. Dodatkowo ma wzmocnić poczucie dumy pracowników. Pokazywać ducha stabilnej, ponadczasowej i nowoczesnej firmy.”- tak odczytaliśmy priorytety i potrzeby związane, z wizją nowego biura dla Infor- mówi Katarzyna Wierzba, Key Clients Director z Helikon.

ZAKRES

„Firmie Helikon została powierzona kompleksowa realizacja naszego projektu. Poprowadzenie procesu organizacji naszego środowiska pracy od przeprowadzenia warsztatów na temat funkcjonowania firmy, nowoczesnego wizerunku przestrzeni, wytycznych dla wykonawców, sporządzeniu specyfikacji materiałowej i określeniu budżetu na wyposażenie ruchome i zabudowy stałe oraz nadzorowaniu realizacji fit-out, realizacji dostaw i montażu wyposażenia meblowego, po elementy dekoracyjne.” – mówi Beata Rzymowska, Dyrektor Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim z Infor.

PRYNCYPIA

Aby odzwierciedlić ducha firmy INFOR zespół dedykowany do tego projektu przeanalizował i stworzył CECHY OSOBOWE MARKI

tj. • WYSOKA JAKOŚĆ • ODPOWIEDZIALNOŚĆ • PROFESJONALIZM • EKSPERT • AKTUALNOŚĆ • BEZPIECZEŃSTWO • OPIEKUN

W ramach warsztatów i wielu rozmów uczestnicy procesu postawili na CECHY WYGLĄDU MARKI 

tj. NOWOCZESNOŚĆ • BEZPIECZEŃSTWO • PRZESTRZEŃ, KTÓRA WSPIERA • OSZCZĘDNOŚĆ FORMY • PONADCZASOWŚĆ

REFERENCJE

Podsumowanie współpracy z Helikon pozostawiamy Prezes Zarządu Infor PL S.A. Pani Ewie Świstuniuk.

„Firma Helikon zajęła się całym procesem organizacji naszego biura. Dzięki eksperckiej wiedzy i doświadczeniu stworzyli dla naszych pracowników, 3200 mkw nowoczesnego i przyjaznego miejsca pracy. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego zadania. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości współpracę. Rekomendujemy firmę Helikon i jej pracowników jako profesjonalistów oraz rzetelnych i godnych zaufania partnerów do współpracy.”

Bardzo dziękujemy za owocną współpracę z całym zespołem Infro Pl.

Proces tworzenia idealnego biura to droga polegająca na wzajemnym zrozumieniu priorytetów, współtworzeniu rozwiązań, wzięcie odpowiedzialności za wspólny cel, otwartej komunikacji między członkami zespołu projektowego.

Napisz do nas:

biuro@helikon.pl

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

STWÓRZ Z NAMI SWOJE IDEALNE BIUROUmów się z naszym doradcą lub/i projektantem

Umów się na wstępną analizę.
Już podczas pierwszej rozmowy dowiesz się, jak możemy Cię
wesprzeć w zaprojektowaniu, w zmianie lub reorganizacji biura.

Zadzwoń teraz

Na numer
+48 662 268 214

Napisz do nas mail

Na adres biuro@helikon.pl
skontaktujemy się z Tobą

Umów się na konsultację ze specjalistą

Wybierz dogodny
dla Ciebie termin