IDEALNE BIURO Blog o wnętrzach do pracy. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiemy jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność.

Nowy Showroom Hisense HVAC od Helikon.
12 czerwca, 2023
1 rok temu
659 wyświetleń

Miejsce, gdzie technologia i komfort spotykają się z doskonałym designem!

Schiessl Polska zaprasza do Showroomu Hisense HVAC w Warszawie przy ulicy Staniewickiej 18 zlokalizowanego bezpośrednio przy Oddziale Schiessl Polska Warszawa II

Showroom Hisense HVAC to miejsce wyjątkowe – zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesności, komforcie i nowatorskim wyglądzie. Połączenie profesjonalizmu i zaawansowanej technologii z przyjazną atmosferą i estetycznym designem stanowią unikalne cechy tego miejsca.

Showroom

Tworzenie showroomu, to wielopłaszczyznowe zadanie, dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia.

Nasz zespół skupia się na tworzeniu wnętrz, w których pracownicy i goście czują się dobrze i swobodnie,
nawiązują relacje biznesowe, spotkania są efektywne, uczestnicy zaangażowani, a firma zyskuje miejsce, którym może się chwalić.

Przestrzeń showroomu została podzielona na dwie części, zapewniające różnorodne możliwości.


Pierwszym obszarem jest sala szkoleniowa Hisense HVAC, która prezentuje instalacje jednostek wewnętrznych oraz agregatu VRF Hisense. Na miejscu można również zobaczyć ekspozycję wybranych modeli RAC oraz kompletną i działającą instalację pompy ciepła Hisense.

Showroom

Drugim obszarem jest nowoczesna sala konferencyjno-szkoleniowa. Cała przestrzeń wraz z zapleczem technicznym zapewniają komfortowe warunki do organizacji szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Dziękujemy za owocną współpracę z Schiessl Polska.

Istniejąca od 1924 roku niemiecka firma Robert Schiessl GmbH posiada obecnie sieć spółek na terenie Niemiec, Austrii, Czech, Węgier, Rumunii, Ukrainy, Słowacji, Bułgarii, Norwegii, Włoszech i należy do największych w Europie hurtowników w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Robert Schiessl GmbH ma w swojej ofercie około 30.000 artykułów od ponad 100 dostawców z całego świata. Schiessl Polska to dynamicznie rosnące, liczące się na krajowym rynku przedsiębiorstwo, kierujące się w swojej działalności przede wszystkim dbałością o klienta wyrażającą się w wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz troską o środowisko naturalne i szeroko pojęty interes branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Relację z otwarcia znajdziesz na stronie Schiessl.

Firma Helikon powstała w 1992 roku i w tamtym roku obchodziła 30 lecie. Główny obszar działania to pomoc w organizowaniu biur, którymi chcą się chwalić. Zajmują się całym procesem – od analizy realnych potrzeb, przez projekt, po kompleksową realizację z wyposażeniem i adaptacją w nowym miejscu pracy.

Napisz do nas: biuro@helikon.pl

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

STWÓRZ Z NAMI SWOJE IDEALNE BIUROUmów się z naszym doradcą lub/i projektantem

Umów się na wstępną analizę.
Już podczas pierwszej rozmowy dowiesz się, jak możemy Cię
wesprzeć w zaprojektowaniu, w zmianie lub reorganizacji biura.

Zadzwoń teraz

Na numer
+48 662 268 214

Napisz do nas mail

Na adres biuro@helikon.pl
skontaktujemy się z Tobą

Umów się na konsultację ze specjalistą

Wybierz dogodny
dla Ciebie termin